SineMASAL, Bir Bilet De Sen Al!

Bir film izlersin hayatın değişir. Bir şey değişir, her şey değişir!

GÜNCELLEME

Bu muhteşem kampanya 204 meleğin katkılarıyla başarıya ulaşarak sonlanmıştır!

Siz de kırsalda yaşayan çocukların sinema başta olmak üzere sanatın tüm renkleri ile tanışmasına katkıda bulunmak isterseniz yıl boyunca bağışlarınızı aşağıdaki hesap numaramıza iletebilirsiniz. 

Sinemasal Kültür Sanat Derneği
Garanti Bankası
Mecidiyeköy Meydan Şubesi
Hesap No: 357 / 6294972
IBAN: TR13 0006 2000 3570 0006 2949 72

SineMASAL AÇIK HAVA SİNEMA FESTİVALİ

Sinemada ilk film izlediğiniz zamanı hatırlayın: O heyecanı, o coşkuyu ve tüm hayallerin üstünde oynadığı o ''büyülü ekranı''... O anı tüm çocuklarla paylaşmak istemez miydiniz?

SineMASAL, 2013 Güneydoğu Anadolu ve 2014 Karadeniz etapları ile 20 bine yakın çocuğun geleceğine, sanatın bütün renklerini kullanarak katkıda bulundu!

ŞİMDİ SIRA DOĞU ANADOLU'DA!

Sizler de SineMASAL'a destek olarak binlerce daha çocuğun sinema ve sanatın farklı kollarıyla tanışma heyecanına ortak olabilirsiniz.

SineMASAL'ın SİZE İHTİYACI VAR! ÇÜNKÜ;

Film festivali kavramını alışılmışın dışına çıkararak kırmızı halılar yerine doğanın muhteşem örtülerini kullanıyor, bakışlarımızı geleceğin sanatçılarına çeviriyoruz. Büyük şehirlerde gerçekleşen kültürel ve sanatsal etkinlikleri kırsallarda yaşayan çocuklar başta olmak üzere köy halkına sunuyoruz.

Festivalimizi hayata geçirirken sürdürülebilir yaşama zarar vermeyen kurumların sponsorluklarını kabul ediyoruz. Takdir edersiniz ki severek uyguladığımız bu kuraldan dolayı ancak ayni destek sponsorluklar bulabiliyoruz.

2007 yılından bu yana gönülden yürüttüğümüz çalışmalara önümüzdeki yıllarda da Türkiye'nin diğer bölgelerinde devam etmeye kararlıyız! Ancak sizin katkınız olursa geleceğimize çok daha büyük umutlarla bakacağız. Ne kadar katkıda bulunacağınız hiç önemli değil yeter ki bu sevgiye ortak olun! Şimdiden herkese çok teşekkürler! 

Unutmayın! Bir Çocuk Değişirse Dünya Değişir!

 


BİZ KİMİZ?

Sinemaya gönül vermiş, sinemayı ve sanatı en ücra köşelere ulaştırabilme adına bütün engellere başkaldıran, çocukların yüzlerindeki mutluluğa bağımlı yaşayan gönüllüleriz...

Amacımız, sosyal açıdan imkanları kısıtlı olan çocuklara hiç bilmedikleri bir dünyanın kapısını aralamak. Hayata daha olumlu bakabilmelerini ve iyi bir gelecek hayal etmelerini sağlamak. Sanatın bütün renklerini kullanarak geleceklerine katkıda bulunmak.

 

''Sinema Artık Köylerde!''

www.sinemasal.org

  Ekip

  Proje takımı henüz resim eklemedi.
  Henüz güncelleme yapılmadı.
  Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
  Henüz yorum yapılmadı.
  Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
  Henüz destek yapılmadı.
  Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
  81.220 TL TOPLANDI
  Hedef 70.000 TL
  %116
  205 DESTEKÇİ
  SÜRE TAMAMLANDI
  Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
  Money Başardı
  Avatar
  Proje Sahibi
  Enes Kaya - Sinemasal
  İstanbul, Türkiye
  ÖDÜLLER
  Proje takımı henüz ödül eklemedi.