Gerçek Gizlidir Filmleri

Türkiye’de ilk kez her aşaması ‘online’ olarak projelendirilmiş kısa film serisinin yapım destek kampanyası!

‘GERÇEK GİZLİDİR’ KISA FİLM SERİSİ

İlk uzun metraj filmiyle oldukça ses getiren Mustafa Nuri insan ruhunu sorgulamaya devam ediyor! En sıradan insanları en olağanüstü durumlarla biraraya getiriyor... Karşınızda ‘Gerçek Gizlidir’ kavramı altında her aşaması ‘online’ hayata geçirilecek üç kısa film var!

Ruh ikizini arayan 40’lı yaşlarında bir adam, yaşlanmanın yasaklandığı bir ülkede yolun sonuna gelmiş bir kadın, bir kaza sonrası kadere kafa tutan bir adam… 3 hikaye de birbirinden sade birbirinden çarpıcı!  

Davranışlar, duygular, göze alınanlar, vazgeçilenler... Bıçak sırtı anlarda ‘gerçek’ bellediğimiz yalanlar suratımıza vuruluyor... Her hikayede gizlenen gerçekler sonunda ortaya saçılıyor!

 SİZE İHTİYACIMIZ VAR ÇÜNKÜ;

Film yapımında yepyeni yollar, alışılmışın dışında konular ve yöntemler kullanmayı hedefliyoruz.  Sıradanlığa, dayatmalara ve geleneksel yöntemlere başkaldırıyoruz!

Yapmayı hedeflediğimiz uzun metraj filmimizin fon başvurularının sonuçlanması için bekledik bekledik ve bekledik... E-posta kutumuza düşecek olumlu bir haberi, bir kurulun toplanmasını, bir yapımcının kararını, parası olan herhangi birinin bize göz kırpmasını!

Sonunda beklemekten, onay almaktan, önümüzü görememekten, kendimizi çaresiz hissetmekten bıktık. Çaresiz hissettiğimiz bir anda, kendi çaremizi yarattık! 

Kendi özgürlüğümüzü, bağımsızlığımızı, kendi medyamızı yaratmak için kolları sıvadık. Dijital dünyada var olan, hızlı, heyecanlı ve her şeyiyle bağımsız filmler yapmayı kafaya taktık!

Bu hikayelerin yapım ve yapım sonrası bütçelerini şimdiden oluşturmayı başardığımız ve bizi merak eden sizlerin desteğiyle  gerçekleştireceğiz... Hazırlık aşamaları online sürerken, gösterim ve dağıtımı yine online yapılacak bu filmlerin size ihtiyacı var!

Dediğimiz gibi kafa tutmayı kafaya taktık! Ama sizin katkınız olursa emin olun ki çok daha rahat yol alacağız ve bizim gibi hayallerinin peşinden koşan nice filmciye de ilham kaynağı olacağız! Ne kadar katkıda bulunacağınız hiç önemli değil yeter ki bize destek olun! Şimdiden herkese çok teşekkürler!

BİZ KİMİZ?

Biz LOB’uz. Tam bağımsız filmler yapabilmek için beyninin her lobunu özgürce çalıştıran yeniliklerin peşinde koşan bir ekibiz...

null

Mustafa NURİ / YAZAR / YÖNETMEN

Ceylan Naz BAYCAN / YAPIMCI

Zeynep Özbatur ATAKAN /  YAPIMLAB / PROJE MENTORU

Ekip

Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
54.410 TL TOPLANDI
Hedef 40.000 TL
%136
150 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Money Başardı
Avatar
Proje Sahibi
Lob Ekibi
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.