Yaşamın Sembolleri - Kumaşla Tasvir

Çalışmalarımın dünya barışına katkısı olur düşüncesi ile bir sergiye katılıyorum .

Dünyanın pek de kolay insanlık sınavlarından geçmediği bugünlerde, bir dostumun aracılığı ile gelen “Yaşamın Sembolleri” adlı sergiyi, hiç düşünmeden hemen kabul ettim. 

Avrupa’nın çeşitli yerlerini dolaşacak olan serginin amacı, dillerden ve dinlerden bağımsız bir yol ile sanatı barışın elçisi yapmak. Karşılıklı saygının önce kendini sevmekten, kendini ve etrafını sevmenin de tüketimden değil üretimden geçtiğine inanıyorum. 

Benim büyüdüğüm evde babam, neşeyle yaratmayı çok sevdiği için, sadece eğlenmek için bile olsa en ufak bir malzemeyi mutlaka bir şeye dönüştürürdü, bizim evde hiçbir şey atılmazdı, mutlaka neşe ve coşkuyla başka bir şeye dönüşürdü olanlar. O anılardan aldığım haz ile olsa gerek artık kumaşları önce geleneksel tablolara ve daha sonra kendi minyatürlerime ve giderek kendi hikayelerime dönüştürmek bana büyük bir doyum verdi.

null

Şimdi ise bu dönüştürme eğlencesiyle icra ettiğim  “Kumaşla Tasvir” sanatının, barışçıl bir birliktelik amacı için hizmet etmesi beni çok umutlandırıyor, sevindiriyor. Belki uzun zamandır ilk defa, çoculuğumdaki gibi coşku hissediyorum kalbimde…

Bu kampanyayı açmamın amacı, eserlerimin Yaşamın Sembolleri Sergisi'yle olabildiğince çok insana ulaşmasını sağlamak. Gelin, elele verip dünya barışını destekleyelim. Kıymetli ve anlamlı desteğinizin karşılığı olarak, eserlerimin görsellerinin kartpostalları, posterleri, kumaşla tasvir tekniği ile yaptığım bardak altlıkları, gözlük kılıfları, yastıklar, ve duvar panolarının yaşamlarınızda bir yer almasından memnuniyet duyacağım. 

Teşekkür ederim.

  Ekip

  Şehirler

  Proje takımı henüz video eklemedi.
  Proje takımı henüz resim eklemedi.
  Henüz güncelleme yapılmadı.
  Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
  Henüz yorum yapılmadı.
  Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
  Henüz destek yapılmadı.
  Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
  3.435 TL TOPLANDI
  Hedef 3.300 TL
  %104
  27 DESTEKÇİ
  SÜRE TAMAMLANDI
  Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
  Money Başardı
  Avatar
  Proje Sahibi
  Eti Koen
  İstanbul, Türkiye
  ÖDÜLLER
  Proje takımı henüz ödül eklemedi.