SosyalBen - Olmak İstediğim Ben

Dezavantajlı bölgelerde ilköğretim çağındaki çocukları sosyalleştirmeyi ve onların yeteneklerini ortaya çıkartmayı amaçlayan projeler gerçekleştirmektedir.

SosyalBen Neler Yapar?

 • SosyalBen 7- 13 yaş aralığındaki öğrencilerin sosyal becerilerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini amaçlar. Bu amaç doğrultusunda gönüllü eğitmenleri ile birlikte öğrencilere atölye çalışmalarında bir araya gelir.
 • Şimdiye kadar Van,Hatay,Maraş,Sinop,Çorum,Giresun,Urfa, Makedonya, Afrika 'da saha çalışmaları gerçekleştiren gönüllülerimizin sizlerin desteği ile bir sonraki durakları; Edirne, Samsun, Diyarbakır ve Batman olacak
 • "Olmak İstediğim Ben" sloganıyla yola çıkan SosyalBen gönüllüleri, atölye çalışmaları boyunca öğrencilere kendilerini keşfetme imkanı sunuyor.

Çorum Saha Çalışması - Resim AtölyesiSen Neler Yapabilirsin? 

 • 23 Nisan Edirne, 19 Mayıs Samsun ve 7 Haziran Diyarbakır - Batman'da gerçekleştireceğimiz saha çalışması için sizlerde bize yapacağınız destekler ile katkı sağlayabilirsiniz. Öğrencilerimize takı tasarımından, tiyatroya,icattan, zumbaya kadar 14 alanda atölye eğitimi veren gönüllülerimizin 850 TL 'ye ihtiyacı var. Bu sayede bu şehirlerdeki 500 öğrenci yeteneklerini keşfederek, geleceğin ressamları, müzisyenleri, tiyatrocuları veya sporcuları olma adayı olabilecekler.
 • Bizleri unutmamanız adına destekleriniz karşılığında sizlerle saha çalışmalarımızda çektiğimiz fotoğrafları paylaşacağız. En fazla kim destek olursa o kişi yurt dışı saha çalışmalarımızın çerçeveli fotoğrafını evinin baş köşesinde sergileyebilecek . 
 • Ödüllerimiz bunlarla da bitmiyor, yağmurlu günlerde içinizi açacak olan rengarenk ve ıslanınca üzerinde şekiller çıkan şemsiyelerimizi de destekleriniz karşılığında sizlerle paylaşacağız. 


SosyalBen'im Demek İçin;

Projemize gönüllü olarakta destek verebilirsiniz ve ekibimizle birlikte Türkiye ve dünyada gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz birçok projeye bizimle birlikte gelebilirsiniz.


  Ekip

  Şehirler

  Proje takımı henüz resim eklemedi.
  Henüz güncelleme yapılmadı.
  Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
  Henüz yorum yapılmadı.
  Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
  Henüz destek yapılmadı.
  Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
  850 TL TOPLANDI
  Hedef 850 TL
  %100
  9 DESTEKÇİ
  SÜRE TAMAMLANDI
  Money Başardı
  Avatar
  Proje Sahibi
  Ece Çiftçi
  İstanbul, Türkiye
  ÖDÜLLER
  Proje takımı henüz ödül eklemedi.