Rock FM Geri Dönsün!

Hem benim olsun, Hem senin olsun dersen, Müziğini sert istersen, Al sana ROCK FM!"""""

RockFM

 

Tam 18 yaşındaydı bizim elimizden gittiğinde. Son 10 senesini birlikte geçirdik. Rock FM'di KRock oldu. Sonra yeniden Rock FM adına geri döndürdük. 

Bizim yönetimimizden sonra 4 ay başka bir yönetim ile devam etmeye gayret gösterdi. Kötü niyetli değildi sahipleri. Hala da değiller. Ama olmadı. Maya tutmadı. Frekansı satıldı. Atıl bir şekilde bir çekmecede dosya içinde isim olarak kaldı. 

Türkiye'nin açık ara en kült radyosudur Rock FM. Özgürlüğün yaşamın müziğin ve içeriğin en güçlü sesidir Rock FM. 3 yıldır yerine başka bişey koyamadı insanlar. Olmadı. 

Şimdi hep birlikte yeniden hayata döndürmemiz için bir ışığımız var elimizde. Gelin bir bütün olalım ve markanın haklarını alalım. Adım adım. Sonrasında yeni frekans için birlikte mücadelemizi sürdürürüz. 

 

Koyduğumuz hedef aslında markanın eder rakamı ya da istenen rakam değil. Asgari bir hedef koymaya çalıştık hem ulaşılabilirliği adına hem de ateşi yakmak için bir başlangıç olması umuduyla. Yolları kesiştirelim mi yeniden?

 

  • Metehan Mert ÇAKIR Rock FM'in KRock olduğu dönemden satıldığı döneme kadar Genel Yayın Yönetmenliğini sürdürdü. Rock FM'in bu noktaya gelmesinde hazırladığı müzik listeleri ülkemiz içinde gerektiğinde rol model alınarak bir çok platform tarafından kullanıldı. Sabah ve akşam drive time programları Arka Koltuk ve Rabarba ile ülkedeki radyo showu mantığını değiştirdiler. Özel yayınlar ve yarattıkları içerikler ile Rock FM'i ülkedeki en özel isimlerden biri haline getirdiler. Arka Koltuk hali hazırda Kent FM 101.4 üzerinden dinleyicileri ile buluşmaya devam ediyor ve yarattığı eşsiz içeriklerle bir çok marka ile hareket ediyor.
  • Rock FM sadece Rock müziğini değil, rock n roll kültürünü ve yaşam tarzını da temsil ediyor. Şu an sosyal medyada binlerce kişi projenin hayata dönmesini sabırsızlıkla bekliyor. 
  • Öncelikle Rock FM'in markasını şu an elinde bulunduran gruptan satın almak için uğraşacağız. Ülkemizde bir radyo istasyonunu satın almak İstanbul için 300/500bin Usd arasında değişiyor. İsim hakkını aldıktan sonra Rock FM'i karasal yayına yeniden sokmak için çalışmalarımıza başlayacağız.


Neden Rock FM hayata dönmeli?

 

 

  • Rock FM'i yeniden hayata geçirdiğimizde insanlar özlediği müziğe ve içeriğe dijital dünyanın nimetlerinden de faydalanarak ulaşacak. Tüm süreç şeffaf olarak yönetilip bir kar amacı güdülmeyecek. Her çeyrek bilanço destekçilere mail olarak raporlanacak.
  • Rock FM'in misyonunu hep birlikte belirleyecek daha da büyümesini sağlayacağız. 


İlla ki maddi destekte mi bulunmak lazım?

 

 

  • Projeye maddi destek sunamasanız da tanıtımına destek olabilirsiniz.

Ödüller?

 

 

  • Rock FM'in hayata dönebilmesi için imece usülü türlü türlü ödüller koyduk. 
  • Marka tanıtımına ait ödüllerin hepsini piyasanın epey altında tutmaya çalıştık. 


Hedefe ulaşamazsak?

 

 

  • Hedefe ulaşılamaması halinde destek verdiğiniz tutar hesabınıza geri yatırılacaktır. Tabii ki bu yola bunun için çıkmıyoruz. :)

 

Ekip

Proje takımı henüz video eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
75.290 TL TOPLANDI
Hedef 75.000 TL
%100
332 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Money Başardı
Avatar
Proje Sahibi
Metehan Mert Çakır
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.