PAYLAŞIMIN, SEVGİNİN VE ÇOCUKLARIN İYİLİK EVİ HOBBIT HOUSE BALAT YAŞASIN !

Çocuklara her şeyin ücretsiz olduğu iyilik evi, kredi borçları sebebi ile tehlikede. Harcamadığını paylaş, iyiliği bulaştır..
ÇOCUKLAR İÇİN KARŞILIKSIZ İYİLİK MÜMKÜN, BİR DESTEK DE SEN YAP !

Bir iyilik yaparsan bir çocuk  değişir. Bir çocuk değişirse bir  dünya değişir. Siz de dezavantajlı  çocukların yemek  başta olmak üzere kıyafet , okul ihtiyaçları, kitap , oyuncak , tiyatro, müze ve  sanatın tüm renkleri ile tanışmasına katkıda bulunmak isterseniz desteklerinizi iletebilirsiniz.

"Paylaş Kurtul - Karşılıksız İyilik Mümkün " projesiyle  dezavantajlı tüm çocuklara,  çocukluk hayallerini 12 aydır '0' bütçeyle karşılıksız olarak  veriyoruz. 12. aydayız ve 200 bine  yakın  çocuğumuzu (Dünyanın her yerinden ve ülkemizin her ilinden bize gönderilen 2.el eşyalarla) geri dönüşümden '0' maliyetle  giydirdik, oyuncaklandırdık, kitaplandırdık ve mümkün olduğunca onları doyurarak, tiyatro ve müzelerle buluşurduk.  Çocuklarımızın geleceğine, sanatın bütün renklerini kullanarak katkıda bulunduk.ŞİMDİ SIRA SİZDE

"Paylaş Kurtul - Karşılıksız İyilik Mümkün" projesine  destek olarak, binlerce  çocuğun dünyasına dokunarak,  karşılıksız iyiliğin bu dünyada yeşerme  heyecanına ortak olabilirsiniz.SİZE İHTİYACIMIZ VAR! ÇÜNKÜ;

İYİLİK kavramını alışılmışın dışına çıkararak  hayatın tam ortasına sizlere bırakıyoruz, bu çocuklar iki mülkiyetsizin değil tüm toplumun hepimizin,  gelin siz de geleceğin çocuklarına UMUT olun.. Çocuklarımız için karşılıksız iyilik mümkün, başka bir gezegen mümkün,  hiç bir çocuk aç okula gitmesin, kıyafetsiz, kitapsız, oyuncaksız kalmasın,  kültür ve sanattan mahrum olmasın, kırsaldaki tüm dezavantajlı okullardaki çocuklara ulaşabilelim ve hep birlikte UMUT olalım!"Paylaş Kurtul - Karşılıksız İyilik Mümkün" projemizi hayata geçirirken geri dönüşümden, sürdürülebilir iyiliklerin mümkün olacağını ve projemizin başarıya ulaşacağını bizler biliyorduk.  Geri dönüşümün ülkemizde henüz keşfedilmemiş bir hazine kimsenin işlemediği bir kaynak olduğunu biz biliyorduk. Severek ve inanarak  çıktığımız bu  yolculukta , şimdi sizlere güveniyoruz.Gönülden  yürüttüğümüz çalışmalara (Hobbithousebalat - instagram ve facebook sayfalarımızdan bir göz atıp bizi inceleyebilirsiniz) "Paylaş Kurtul - Karşılıksız İyilik Mümkün" projemizle  Balat'taki iyilik evimizi (Hobbit House Balat) örnek model yaparak, önümüzdeki yıllarda da Türkiye'nin diğer bölgelerinde devam etmeye kararlıyız! Ancak sizin katkınız olursa geleceğimizin çocuklarına daha fazla UMUT olabiliriz.  Fongogo'daki kampanyamızı desteklemenize ihtiyacımız var. Ne kadar katkıda bulunacağınız hiç önemli değil, yeter ki bu paylaşıma ve sevgiye ortak olun! Şimdiden herkese çok teşekkürler!

Unutmayın! Bir Çocuğa UMUT olursanız,  bir Dünya değişir! Başka bir Dünya mümkün! Sevgiyle ve İyilikle kalın.

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
47.850 TL TOPLANDI
Hedef 47.000 TL
%101
246 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Money Başardı
Avatar
Proje Sahibi
damla yöndemli
Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.