Good4trust.org - Güven için İyilik - Doğa ve İnsan Dostu Türetim

Destek olarak doğa ve insan dostu ürünlere kolayca ulaşabilir ve bu üreticileri destekleyerek daha adil ve doğaya zarar vermeyen insanlık için el verebilirsin.

good4trust.org iyilik ve güven dolu bir dünya için var. İyiliklerin, güvenin, ekolojik ve sosyal açıdan adaletli ilişkilerin paylaşılarak çoğalması için insanları bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Bu satırları size yazarken, Good4Trust.org’a hali hazırda üye türetici sayısı 1261  ve 1106 iyilik yazılmış ve insanlar bu iyiliklere 7309 kere sarılmış. Üretici modülünün devreye girmesiyle beraber platforma girmek için başvurmuş üretici sayısı ise 53.

Şimdi destek vererek Good4Trust.org adresinde yer alan binlerce insanla birlikte üretici modülünün tasarlanmasına katkı sağlayabilirsin. Senin desteğinle birlikte doğa ve insan dostu üreticilere kolayca ulaşabiliriz ve birlikte onlara destek olabiliriz. Böylece daha adil, güvenli ve doğaya zarar vermeyen bir gelecek için sen de destek olabilirsin.

Sonuçta Good4Trust.org iyiliklerin paylaşıldığı, birlikte seçtiğimiz sosyal ve ekolojik açıdan sorumlu ve güvenilir üreticilerden aldığımız hizmet ve ürünlerle onları güçlendirdiğimiz, birbirimize ilham verdiğimiz bir sosyal paylaşım ve etkileşim platformu. Üretici modülünün hayata geçmesi ve o iyi üreticilere ulaşmamız için hemen şimdi destek ol.

İhtiyacımız olan finansman 14.000 TL. 

Bu finansman ile Good4Trust.org üretici modülünün tasarlanması, kodlanması ve bilişim altyapısını hayata geçireceğiz,  birlikte kullanacağız. Bunun için şimdi destek vermen çok önemli, gezegen elden giderken çok acil.

Ödüller

Ödül olarak rozetlerimiz, çantalarımız, organik olarak özel üretilmiş Good4trust.org tişörtlerimiz, ve el yapımı sanat eseri seramik kaselerimiz var. 3 adet de çok özel buz üstünde kutup ayılı tabaklar var.

Good4Trust.org 4 yılı aşkın bir süredir ince ince tasarlandı ve şimdi hayata geçti. Binlerce insan olduk bile ama önemli olan binlerce insanı, sağlığımıza zarar vermeyen, doğa ve insan dostu adil ürün ve hizmetler ile buluşturmak onun için sen de katıl birlik olalım desteğinle birlikte geleceğimiz için çalışalım.

Başka nasıl destek olunabilir?

Maddi olarak destek vermen çok önemli, ancak mümkün değilse imkanı olan başkalarının desteklemesini sağlayabilirsin. Bunun için good4trust.org kitle fonlaması adresini herkesle paylaşıp onların destek olmasını isteyebilir ve böylece bu miktarın toplanmasını sağlayabilirsin.

Ekip

Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
15.600 TL TOPLANDI
Hedef 14.000 TL
%111
84 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Money Başardı
Avatar
Proje Sahibi
Good4trust .Org
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.