EvimiTut

EvimiTut, evinden çıkan kişilerle, ev tutmak isteyen kişileri biraraya getirerek emlak komisyonunu ortadan kaldıran bir platform.


Company Name: EvimiTut 

Team: Beybin Esen - Founder
Mustafa Savaş - Bussiness Developer

IMAGINE A HOUSE WITHOUT REAL-ESTATE COMMISSION :)

That's exactly what we're trying to do. We're making you meet with the ex-tenants to block the real-estate commission. In 3 months, 123 people found their houses without any comission by EvimiTut. Now it's the time to support us!


EMLAK KOMİSYONU OLMAYAN BİR DÜNYA HAYAL ET :) 

Bir de evini tutmadan, gerçek deneyimini son kiracıdan dinleyebildiğini...

Mis!

Biz bunu hayal ederek yola çıktık. Evinden çıkan kişilerle, ev tutmak isteyen kişileri buluşturalım istedik. Kiracılar evinden çıkarken ilan versin, yeni eve taşınacak olan kişiler de, eski kiracılar sayesinde emlak komisyonu vermesin istedik. EvimiTut.net'te, 9 Temmuz'dan bu yana, 123 kişi, emlak komisyonu vermeden yeni evine çıktı. evinin ilanını koyan o müthiş insanlar da markalardan hediyeler, indirimler kazandı.

Hah! Evet. Markalarımızı unutmayalım. Mesela EvimiTut'a çıktığı evinin ilanını koyan kişilere, EvimiTut'tan evini tutan kişilere, Pizza Hut yeni evlerinin ilk akşamında "ilk akşam pizzası" ısmarlıyor. Mesela Vestel %10 indirim veriyor, mesela Evmanya indirim çeki veriyor, mesela D-Smart internet pakedinde 240 TL indirim yapıyor, mesela EvimHayatım "Öğrenci Çeyizi" hediye ediyor!
EvimiTut sayesinde hem emlak komisyonu vermiyorsun, hem de ev hakkındaki gerçekleri (Mesela komşular nasıl? Ev sahibi nasıl? Bunları bilemezsin!) son kiracıdan dinleyebiliyorsun.

Evi son kiracıdan dinlemezsen ne oluyor? Şöyle oluyor: 

Sonuç olarak;

EvimiTut'un trafiğini artırmak, daha çok insana ulaşmak, daha çok ilanın gelmesini sağlamak, daha çok insanın emlak komisyonu vermeden yeni evini tutmasını sağlamak için biraz desteğe ihtiyacımız olduğuna karar verdik. Ve işte buradayız :)

Sen de EvimiTut'a destek olarak bu hareketin bir parçası olabilirsin! Kim bilir, belki bir gün sen de yeni evini EvimiTut'tan bulursun!Ekip

Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
7.480 TL TOPLANDI
Hedef 7.000 TL
%106
60 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Money Başardı
Avatar
Proje Sahibi
Beybin Esen
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.